Dıştan takma panjurlar | Elazig panjur | Elazığ otomatik Panjur

Dıştan takma panjurlar

Dıştan takmalı kepenkler, yaşam alanlarını olumsuz etkilerden koruyan ve her türlü mimari yapıya uyum sağlayan fonksiyonel bir üründür. Dıştan takma panjurlar Otomatik veya manuel olarak açılıp kapanabilen dıştan takmalı panjurlar, kapı ve pencerelere kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Çeşitli kutu boyutlarında tasarlanan dıştan takmalı panjurlar, ferah çözümler yaratmak için idealdir.

Dıştan takmalı motor

Binanın dışına monte edilmiş; Alüminyum kutular, yan payandalar ve lamellerden oluşan gölgelik ve güvenlik sistemidir. Pencere, balkon, mağaza girişleri, garaj girişleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Dıştan Montajlı Panjur Mevcut pencerelere sonradan takılabilen panjur sistemidir. Sağladığı güvenlik ve caydırıcılık özelliği, konutlarda tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir.

Yeni yapılan binalarda olduğu gibi tamamlanmış binalarda da rahatlıkla uygulanabilir. Konfor tercihinize göre kordonlu veya motorlu uygulanabilen bu sistemde özel renk seçenekleri ile estetik açıdan sınırları zorlayabilirsiniz.

Avantajlar:

 • Yağmur, güneş ışığı ve kar gibi iklim olaylarında yalıtım sağlar.
 • Güneş ışınlarına karşı etkili koruma sağlar.
 • Her türlü mimari yapıya uyumludur.
 • 10 desibele kadar dış ortam sesini engeller.
Daha sonra Montaj

Mevcut kapı ve pencerelere sonradan takılabilen panjur sistemidir. Panjur kutuları, isteğe bağlı oval ve kare olmak üzere iki çeşittir.

Akıllı Ev Otomasyonu Uyumlu

Panjur sistemlerimiz akıllı ev otomasyonu ile uyumludur. Panjurlu kutu ölçülerimiz 150 mm, 165 mm, 180 mm, 205 mm ve 250 mm’dir.

Farklı Kontrol Sistemleri

Panjur sistemlerimiz manuel, buton, uzaktan kumanda ve grup kontrol sistemlerine sahiptir.

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Phone icon
  Ara
  İletişim
  WhatsApp icon
  WhatsApp